סניף פ"ת: 03-9247050 סניף י-ם: 02-5654888
צור קשר
*
*
*
*

  • pic 1
  • pic 4
  • pic 7
  • pic 8

ביטוח חו"ל - פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל - PassportCard - דור חדש של ביטוחים

PassportCard™ הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות לחו"ל מבית הפניקס חברה לביטוח ו- DavidShield

אנו , י.ק.ב סוכנות לביטוח, משווקים מורשים של שירות פספורט קארד , ושמחים להיות שותפים במהפכה אמיתית,המתבססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם והמוגנת בפטנט בלעדי.

בכרטיס PassportCard™ יש לך יתרונות שאין באף ביטוח נסיעות אחר: - Cashless , במקום לשלם עבור השירות הרפואי מכספך בחול,לחזור לישראל, למלא טופס תביעה ולחכות שחברת הביטוח תחזיר לך את הכסף... השימוש ב- PassportCard™ מאפשר לך לקבל את השירות בחול מבלי שתצטרך להוציא כסף מהכיס, הכרטיס המגנטי ישלם עבורך את החשבון הרפואי מיד.

- לראשונה בישראל, PassportCard™ הכרטיס המגנטי לצורך ביטוח נסיעות לחו"ל הפוטר אותך מתשלום השתתפות עצמית בכל שירות רפואי שתקבל בחול.

- מוקד רפואי 24 שעות ביממה שילווה אותך ויסייע לך בקבלת השירות הרפואי במדינה זרה.

מה זה  PassportCard  ?

PassportCard ( פספורט קארד ) הינו ביטוח נסיעות לחול המתקדם והחדשני ביותר פועל באמצעות כרטיס מגנטי אישי, המשמש כאמצעי תשלום ישיר ומידי לספקי שירות רפואי בעולם, על פי בחירתך החופשית ובחיוב ישיר,

ללא מימון ביניים- .Cashless

הטכנולוגיה המתקדמת מבטלת את הצורך בטפסים ובירוקרטיה באישור התביעה.

הכרטיס המגנטי נותר ברשותך לשימושים חוזרים בכל נסיעותיך לחול.

הפעלת הביטוח לפני כל נסיעה באמצעות מוקד שירות PassportCard™ , או באמצעות אתר האינטרנט, או באמצעות ממשק סמארטפון - פשוטה וקלה.

PassportCard™ מאפשר לך ליהנות מביטוח חו"ל המעניק לך את הביטוח הטוב ביותר. מוקד שירות לקוחות PassportCard™ ערוך לסייע לך במצבי חירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע באמצעות מספרי חיוג חינם מכל מקום בעולם .

הכרטיס המהפכני לביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטקארד מאפשר לך זמינות ורציפות של השירות.

פריסה עולמית : לשירותך מיליוני ספקים רפואיים הפזורים בכל רחבי העולם.

PassportCard™ הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות תקף בכל המרפאות, בתי המרקחת והרופאים ברחבי העולם המכבדים .MasterCard

ללא בירוקרטיה : התנהלות ללא טפסים, הכל פשוט.

אמנת השירות : ל- PassportCard™ אמנת שירות המחייבת את כל עובדיה, המעמידה רף גבוה של זמינות ואיכות בטיפול בלקוחות וכוללת פיצוי כספי ללקוחות במקרה של אי עמידה בהתחייבות מהסטנדרט שנקבע.

עזרה בקביעת תורים בכל מקום בעולם, שירות הלקוחות יכוון אותך לשירות הרפואי הנדרש בסמוך למיקומו בחול וילווה אותו לאורך כל התהליך הרפואי.

ייעוץ רפואי בעברית : PassportCard™ מעמידה לרשותך חדר רופאים לצורך ייעוץ וליווי מקצועי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לאורך כל ימות השנה.

מקצועיות : PassportCard™ היא החברה הראשונה בישראל המקדישה את כל מאמציה לתחום ביטוח הנסיעות.

ניסיון עשיר : השילוב המוצלח ביןהפניקסחברה לביטוח ובין DavidShield מעמיד לרשותך את כל הניסיון שנצבר ברחבי העולם הכולל שירותים רפואיים, שירותי חילוץ, ופיצוי בגין אובדן כבודה ורכוש נוסף.

לקראת נסיעתך הקרובה לחול צור עמנו קשר ותצטרף גם אתה לדור הבא של ביטוח נסיעות לחו"ל, או לחץ כאן להצטרפות מיידית לשירות פספורט קארד.

 

שעות פעילות: ימים א'- ה': 8:00-17:00 / יום ו': 8:30-12:00. טלפון: 02-5654888