ביטוח מנהלים – מתכוננים בצורה הטובה ביותר לתקופת הפרישה

תקופת הפרישה אולי נראית רחוקה, אבל זה בדיוק הזמן להתחיל להתכונן אליה. עם היציאה לגמלאות תפסק המשכורת החודשית, ועל מנת שתוכלו לשמור על רמת החיים אליה התרגלתם, ולהבטיח את עתיד היקרים לכם, אתם צריכים להתחיל ולחסוך כמה שיותר מוקדם. ביטוח מנהלים מאפשר לכם להתכונן בצורה הטובה ביותר לתקופת הפרישה!

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

בי.ק.ב סוכנויות ביטוח אנו מעמידים לרשותכם מומחים בתחום, שיתאימו לצרכיכם את ביטוח המנהלים הטוב ביותר, בתנאים הטובים ביותר. אנו בי.ק.ב סוכנויות ביטוח מתגאים בותק של 40 שנה בתחום הביטוחים והפנסיה, והיכרות מעמיקה עם חברות הביטוח והגופים הפיננסים השונים. הידע המקצועי העשיר שלנו מבטיח לכם עתיד יציב גם בתקופת הפרישה.

מהו ביטוח מנהלים?

ביטוח מנהלים הוא חיסכון לטווח ארוך הכולל כיסויים ביטוחיים שונים למקרים של אבדן כושר עבודה או מוות בטרם עת.

עם היציאה לגמלאות, לפי הגיל הקבוע בחוק, הכספים שנצברו בחיסכון משתחררים בצורה של קצבה חודשית ובעצם מחליפים את המשכורת החודשית, כך גם במקרה של אבדן כושר עבודה. במקרה של מוות בטרם עת, מקבלים השארים את הסכום שנצבר בצורה הונית (חד פעמית).

מה ההבדל בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה?

בניגוד לקרן פנסיה, ביטוח מנהלים הוא חוזה שנחתם בין רוכש הביטוח לחברת הביטוח, כך שהפוליסה מותאמת בדיוק לצרכי המבוטח בעתיד ובהווה, התנאים בפוליסה קבועים ולא משתנים והסיכונים הביטוחיים השונים אינם משפיעים על המבוטח לאחר החתימה על החוזה.

הטבות מס בביטוח מנהלים

מכיוון שמדינת ישראל מעוניינת לעודד עובדים, שכירים או עצמאיים, לחסוך לתקופת הפנסיה, אפיקי החיסכון השונים לפנסיה מזכים אתכם בהטבות מס. כתוצאה מכך ביטוח מנהלים הופך להיות אחד האפיקים האטרקטיביים ביותר גם בגלל ההטבות וגם בגלל ההתאמה האישית המדויקת של הביטוח לכל מבוטח.

בי.ק.ב סוכנויות ביטוח אנו מתמחים בתחום הפנסיה ונדע לפרוש בפניכם את מיטב ביטוחי המנהלים, להתאים אותם באופן אישי ומדויק לצרכיכם, ובעת הצורך לעמוד לצדכם אל מול חברות הביטוח ולדאוג שתקבלו את המקסימום המגיע לכם, לפי תנאי הפוליסה