פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל – PassportCard – דור חדש של ביטוחים

PassportCard™ הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות לחו"ל מבית הפניקס חברה לביטוח ו- DavidShield

עומדים לצאת לחו"ל? אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות חו"ל שכן ביטוח הבריאות הרגיל שלכם דרך קופות החולים פשוט אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל. כל מי שנוסע לחו"ל בין אם למטרות נופש, תרמילאות, עסקים, לפרק זמן ארוך או קצר חייב לבטח את עצמו בביטוח נסיעות לחו"ל מתאים, ביטוח שכולל אלמנטים של ביטוח בריאות ואלמנטים חשובים נוספים.אנו משווקים מורשים של שירות פספורט קארד, ושמחים להיות שותפים במהפכה אמיתית, המתבססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם והמוגנת בפטנט בלעדי.

פספורטקארד ביטוח נסיעות לחול

passportcard

בכרטיס פספורטקארד יש לך יתרונות שאין באף ביטוח נסיעות אחר:

  • Cashless , במקום לשלם עבור השירות הרפואי מכספך בחו”ל,לחזור לישראל, למלא טופס תביעה ולחכות שחברת הביטוח תחזיר לך את הכסף… השימוש ב- PassportCard™ מאפשר לך לקבל את השירות בחו”ל מבלי שתצטרך להוציא כסף מהכיס, הכרטיס המגנטי ישלם עבורך את החשבון הרפואי מיד.
  • לראשונה בישראל, PassportCard™ הכרטיס המגנטי לצורך ביטוח נסיעות לחו"ל הפוטר אותך מתשלום השתתפות עצמית בכל שירות רפואי שתקבל בחו”ל.
  • מוקד רפואי 24 שעות ביממה שילווה אותך ויסייע לך בקבלת השירות הרפואי במדינה זרה.

מה כולל ביטוח הנסיעות לחו"ל PassportCard?

PassportCard ( פספורט קארד ) הינו ביטוח נסיעות לחו”ל המתקדם והחדשני ביותר פועל באמצעות כרטיס מגנטי אישי, המשמש כאמצעי תשלום ישיר ומידי לספקי שירות רפואי בעולם, על פי בחירתך החופשית ובחיוב ישיר,ללא מימון ביניים- .Cashless

הטכנולוגיה המתקדמת מבטלת את הצורך בטפסים ובירוקרטיה באישור התביעה.

הכרטיס המגנטי נותר ברשותך לשימושים חוזרים בכל נסיעותיך לחו”ל.

PASSPORTCARD פספורט כארד - ביטוח נסיעות לחו

גם כאן עובד ביטוח נסיעות לחו"ל


הפעלת הביטוח לפני כל נסיעה באמצעות מוקד שירות PassportCard™ , או באמצעות אתר האינטרנט, או באמצעות ממשק סמארטפון – פשוטה וקלה.

PassportCard™ מאפשר לך ליהנות מביטוח חו"ל המעניק לך את הביטוח הטוב ביותר. מוקד שירות לקוחות פספורט קארד ערוך לסייע לך במצבי חירום 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע באמצעות מספרי חיוג חינם מכל מקום בעולם .

הכרטיס המהפכני לביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטקארד מאפשר לך זמינות ורציפות של השירות.

פריסה עולמית : לשירותך מיליוני ספקים רפואיים הפזורים בכל רחבי העולם.

מה היתרונות של פספורטקארד לעומת ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל?

PassportCard™ הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות תקף בכל המרפאות, בתי המרקחת והרופאים ברחבי העולם המכבדים .MasterCard

ללא בירוקרטיה: התנהלות ללא טפסים, הכל פשוט.

אמנת השירות: ל- PassportCard™ אמנת שירות המחייבת את כל עובדיה, המעמידה רף גבוה של זמינות ואיכות בטיפול בלקוחות וכוללת פיצוי כספי ללקוחות במקרה של אי עמידה בהתחייבות מהסטנדרט שנקבע.

ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד (PassportCard)

ביטוח נסיעות passportcard


עזרה בקביעת תורים בכל מקום בעולם, שירות הלקוחות יכוון אותך לשירות הרפואי הנדרש בסמוך למיקומו בחו”ל וילווה אותו לאורך כל התהליך הרפואי.

ייעוץ רפואי בעברית: PassportCard™ מעמידה לרשותך חדר רופאים לצורך ייעוץ וליווי מקצועי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לאורך כל ימות השנה.

מקצועיות: PassportCard™ היא החברה הראשונה בישראל המקדישה את כל מאמציה לתחום ביטוח הנסיעות.

ניסיון עשיר : השילוב המוצלח בין “הפניקס” חברה לביטוח ובין DavidShield מעמיד לרשותך את כל הניסיון שנצבר ברחבי העולם הכולל שירותים רפואיים, שירותי חילוץ, ופיצוי בגין אובדן כבודה ורכוש נוסף.