מדריך הביטוחים לנוסעים לחו"ל

אין מה לעשות, הישראלים אוהבים את בן גוריון. כן, חלקנו אוהבים גם את ראש הממשלה הראשון שלנו, אבל אנחנו מתכוונים דווקא לנמל התעופה שנקרא על שמו ומהווה נקודה חשובה שהרוב המוחלט של הנוסעים לחו"ל עובר דרכה בכל יום. הכניסה בשער נמל התעופה, ההמתנה בביקורות והשיטוט בדיוטי פרי הפכו לסמל להתחלה של משהו מרגש – טיול או חופשה שחיכינו להם זמן רב.

אין ספק שהשהייה בבן גוריון היא חלק בלתי נפרד מהטיול, אבל בואו נודה על האמת, מהרגע שגלגלי המטוס נפרדים מהכביש, אנחנו שוכחים לתקופה מסוימת מהבית, מתמקדים ביעד החדש שאליו אנחנו טסים ומתמלאים בציפייה שהכל ילך בדיוק לפי התכנון שלנו, כך שנהנה מכל רגע עד שנאלץ לחזור. תסכימו איתנו שכל דבר הכי קטן שסוטה מהתכנון עלול להרוס לגמרי את כל החוויה שלנו.

אז כדי לצמצם עד כמה שניתן את ההפתעות והסטיות הבלתי צפויות, כדאי להיערך מבעוד מועד כבר בארץ. מה בדיוק צריך לעשות? כדי שלא תשכחו כלום ותהיו הכי מוכנים שאפשר, הכנו עבורכם את מדריך הביטוחים לנוסעים לחו"ל. ולא, אנחנו לא מתכוונים להזכיר לכם להמיר את הכסף או לצלם עותקים מהדרכון, אנחנו נתייחס דווקא לדברים שאף אחד לא חושב עליהם, אבל יכולים להציל את הטיול במקרים בלתי צפויים.

למצבים בלתי צפויים בחו"ל: ביטוח נסיעות פספורט קארד

בראש ובראשונה, צריך לדאוג לפוליסת ביטוח רפואי לחו"ל. כדי ליהנות מראש שקט, מומלץ מאוד לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד. ביטוח הנסיעות של פספורט קארד מעניק לכם כרטיס מגנטי טעון בכסף, שניתן להשתמש בו במקרי הצורך ולחסוך את התשלום העצמי והבקשה להחזר כספי מהביטוח. המוקד הרפואי של פספורט קארד זמין 24 שעות ביממה ומסייע בקבלת טיפול רפואי במדינה זרה, באיתור מרפאות ובקביעת תורים. הפעלת הביטוח קלה ביותר וניתן לחדשו בכל פעם שטסים לחו"ל. הביטוח מסייע במצבים של צורך בטיפול רפואי או באובדן כבודה וחוסך את ההתעסקות המיותרת בבירוקרטיה.

ביטוח ביטול טיסות, אל תגידו שלא ידעתם

כמו כן, כדאי להיות מוכנים לכל המצבים, כולל מצב בו מסיבה כלשהי אתם נאלצים לבטל או לדחות את הטיסה. החיים הם בלתי צפויים וצריך לקחת בחשבון שיכולים לצוץ כל מיני עניינים, משמחים יותר או פחות, אבל כאלו שיחייבו אתכם לבטל את הטיסה. כדי לא לשלם דמי ביטול גבוהים על הטיסה או על שאר השירותים הנלווים שהזמנתם מראש כמו מלון, רכב ועוד, מומלץ מאוד לדאוג מראש לרכוש ביטוח ביטול טיסה ולצמצם כמה שניתן את הנזקים.

אנחנו בטוחים שאם תדאגו מראש לרכוש פוליסת ביטוח של פספורט קארד ולבטח את ביטול הטיסה, תרגישו הרבה יותר בטוחים לפני החופשה שלכם ובמהלכה. אנחנו מקווים שלא תזדקקו לאף אחד מהם, אבל במקרה הכי גרוע אתם תדעו שאתם נמצאים בידיים הכי טובות בעולם, בכל מקום בעולם.