ביטוח נסיעה לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל – לנפוש ולטייל בראש שקט

עומדים לצאת לחו"ל? אל תשכחו לרכוש ביטוח רפואי חו"ל שכן ביטוח הבריאות הרגיל שלכם דרך קופות החולים פשוט אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל. כל מי שנוסע לחו"ל בין אם לצורכי נופש, תרמילאות, עסקים, לפרק זמן ארוך או קצר חייב לבטח את עצמו בביטוח נסיעות לחו"ל מתאים, ביטוח שכולל אלמנטים של ביטוח בריאות ואלמנטים חשובים נוספים.

מה כולל ביטוח נסיעות חו"ל?

זמן השהייה בחו"ל יכול לעבור לו על מי מנוחות אך כפי שכולנו יודעים למרפי יש חוקים משלו והשהייה שם עלולה להסתבך. מצבים רפואיים רבים עשויים לפקוד אותנו כשאנו בחו"ל בין אם מדובר בהחמרה של מצב רפואי קיים (כגון הריון, בעיות לב) ובין אם בעיה חדשה לחלוטין כגון אירוע מוחי, נפילה ותאונה. ביטוח חו"ל כולל בתוכו סעיפים רבים אשר קשורים לביטוח הבריאות שלנו בחו"ל וערכים מוספים אחרים כפי שיוצגו בהמשך.

ביטוח רפואי לחו"ל יכסה כל תנאי שמופיע בפוליסה וככל שמדובר בקשר שבין מצבנו הרפואי לחו"ל, הרי שאנו עוסקים בכסף רב אשר ברוב המקרים יעבור את רף מיליון השקלים. ביטוח הבריאות בחו"ל יגן עליכם מפני הוצאות כלכליות אדירות הכרוכות בשימוש במרפאות, בתי חולים או רופאים בחו"ל כמו גם לחילוץ ממקום תאונה, פינוי אווירי לישראל, קבלת תרופות, טיפולי שיניים, שימוש ברכבי חירום (אמבולנסים) ולמרבה הצער, גם הטסת גופה בחזרה לישראל. בנוסף להיבט הכיסוי הרפואי, ביטוח חו"ל מכסה גם ערכים מוספים אחרים הקשורים לטיסה/ההפלגה עצמה ומהות השהות שלכם בחו"ל. סוג זה של ביטוח עשוי לכלול גם פיצוי על ביטול טיסות או איחורן, ביטוח מטען, ביטוח מסמכים אישיים, ביטוח הזמנות בבית מלון, ביטוח מחשב נייד וסלולר ועוד.

חשוב לציין כי ברכישת פוליסת ביטוח רפואי לחו"ל תישאלו תמיד מהי מטרת השהייה שלכם מחוץ לגבולות הארץ ואיזו פעילות אתם מתכננים לקחת שם. לא מדובר בחטטנות או באיסוף מידע סטטיסטי שכן מחיר הפוליסה ותנאיה נקבעים ע"פ קריטריונים אלה. לכן, אם ברצונכם לבצע  טיול תרמילאות בחו"ל או פעילות אקסטרימית אחרת (כולל סקי) עליכם לדווח על כך. הפרמיה אמנם תהיה גבוהה יותר אך ערך עלייה זו בטל בשישים אל מול ההוצאות האדירות שתצטרכו להוציא מכסכם בבעיה רפואית שנגרמה עקב תנאים שלא כלולים בפוליסה.

איפה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל?

להצעה משתלמת במיוחד של ביטוח נסיעה לחו"ל:
התקשרו לסניף פ"ת 03-9247050

התקשרו לסניף י-ם  02-5654888