פספורטקארד

ביטוח נסיעות לחו"ל PassportCard – דור חדש של ביטוח לחו"ל

PassportCard™ הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות לחו"ל מבית הפניקס חברה לביטוח ו- DavidShield

PassportCard (פספורט קארד) הנו ביטוח נסיעות לחו”ל המתקדם והחדשני ביותר. ביטוח נסיעות זה פועל באמצעות כרטיס מגנטי אישי, המשמש כאמצעי תשלום ישיר ומידי לספקי שירות רפואי בעולם, על פי בחירתך החופשית ובחיוב ישיר, ללא מימון ביניים וללא צורך לשלם במזומן (Cashless). הטכנולוגיה המתקדמת של כרטיס פספורטאקרד מבטלת את הצורך בטפסים ובבירוקרטיה הכרוכה באישור תביעת הביטוח.

י.ק.ב סוכנויות ביטוח הנה משווקת מורשה של שירות פספורט קארד, ואנחנו שמחים להיות שותפים במהפכה אמתית, המתבססת על הטכנולוגיה המתקדמת בעולם והמוגנת בפטנט בלעדי.

פספורטקארד ביטוח נסיעות לחול (Passportcard)

passportcard

כל היתרונות של ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד:

  • ביטוח הנסיעות של פספורטאקרד הוא cashless. המשמעות היא שבמקום לשלם עבור השירות הרפואי מכספך בחו”ל, לחזור לישראל, למלא טופס תביעה ולחכות שחברת הביטוח תחזיר לך את הכסף כמו בביטוח נסיעות סטנדרטי, השימוש ב-PassportCard™ מאפשר לך לקבל את השירות בחו”ל מבלי שתצטרך להוציא כסף מהכיס, הכרטיס המגנטי ישלם עבורך את החשבון הרפואי מיד.
  • לראשונה בישראל, PassportCard™ הוא הכרטיס המגנטי היחידי לצורך ביטוח נסיעות לחו"ל הפוטר אותך מתשלום השתתפות עצמית בכל שירות רפואי שתקבל בחו”ל.
  • ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטאקרד כולל מוקד רפואי הזמין 24 שעות ביממה והוא ילווה אותך בזמן השהייה בחו"ל ויסייע לך בקבלת השירות הרפואי במדינה זרה.

פוליסת ביטוח הנסיעות המעודכנת של פספורטקארד מציעה מגוון פתרונות ביטוח וסל הרחבות גם לתקופת הקורונה:

  • כיסוי עבור כל ההוצאות הרפואיות, כולל הוצאות אשפוז בשל הידבקות בקורונה, תרופות ובדיקות.
  • כיסוי לביטול ולקיצור הנסיעה מסיבות רפואיות, כולל הידבקות בנגיף
  • כיסוי להפסד הוצאות הנסיעה עקב בידוד בארץ או בחו"ל
  • כיסוי הוצאות בשל הארכת השהות בחו"ל
  • עדכון בזמן אמת על התפרצויות הנגיף באזור השהייה והנחיות להמשך השהות.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד?

הכרטיס המגנטי של פספורטאקרד נותר ברשותך ויוכל לשמש אותך לשימושים חוזרים בכל נסיעותיך לחו”ל.

PASSPORTCARD פספורט כארד - ביטוח נסיעות לחול

גם כאן עובד ביטוח נסיעות לחו"ל


הפעלת הביטוח היא פשוטה וקלה. פשוט הפעילו אותו לפני כל נסיעה לחו"ל באמצעות מוקד השירות של PassportCard™, באמצעות אתר האינטרנט או באמצעות ממשק הסמארטפון.

PassportCard™ מאפשר לך ליהנות מביטוח הנסיעות הטוב והאמין ביותר. מוקד שירות הלקוחות של פספורט קארד ערוך לסייע לך במצבי חירום 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע באמצעות מספרי חיוג חינם מכל מקום בעולם.

הכרטיס המהפכני לביטוח נסיעות לחו"ל של פספורטכארד מאפשר לך זמינות ורציפות של השירות.

פריסה עולמית: לשירותך מיליוני ספקים רפואיים הפזורים בכל רחבי העולם.

פספורטכארד לעומת ביטוח נסיעות רגיל לחו"ל

PassportCard™, הכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות תקף בכל המרפאות, בתי המרקחת והרופאים ברחבי העולם המכבדים את כרטיס האשראי .MasterCard

ללא בירוקרטיה: התנהלות ללא טפסים, הכול פשוט.

אמנת השירות: ל- PassportCard™ אמנת שירות המחייבת את כל עובדיה, והיא מעמידה רף גבוה של זמינות ואיכות בטיפול בלקוחות וכוללת פיצוי כספי ללקוחות במקרה של אי עמידה בהתחייבות וחריגה מהסטנדרט שנקבע.

ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד (PassportCard)

ביטוח נסיעות passportcard


עזרה בקביעת תורים בכל מקום בעולם: שירות הלקוחות של פספורטכארד יכוון אותך לשירות הרפואי הנדרש בסמוך למיקומו בחו”ל וילווה אותו לאורך כל התהליך הרפואי.

ליווי רפואי בעברית: PassportCard™ מעמידה לרשותך חדר רופאים לצורך ליווי מקצועי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לאורך כל ימות השנה.

מקצועיות: PassportCard™ היא החברה הראשונה בישראל המקדישה את כל מאמציה לתחום ביטוח הנסיעות.

ניסיון עשיר: השילוב המוצלח בין “הפניקס” חברה לביטוח ובין DavidShield מעמיד לרשותך את כל הניסיון שנצבר ברחבי העולם בביטוח רפואי לחו"ל, שירותים רפואיים, שירותי חילוץ, פיצוי בגין אובדן כבודה ורכוש נוסף.